Kontakt

 

Kontakt redaktionen på:

redaktion@magasinetroest.dk

 

________________________

 

Redaktionschef:

Julie Arnfred Bojesen

(+45 60512564)

julie@magasinetroest.dk

________________________

 

Balkan og Sydøsteuropa
Albanien, Bosnien og Hercegovina, Bulgarien, Kosovo, Kroatien, Makedonien, Montenegro, Rumænien, Slovenien, Tyrkiet og Grækenland

Helga Steensig, (+45 53271418), helga@magasinetroest.dk

Torben Hede Hansen, (+45 28738381), torben@magasinetroest.dk

Kristoffer Hecquet, (+45 24252667/+46 72312 5009), kristoffer@magasinetroest.dk

______________________

 

Baltikum
Estland, Letland, Litauen

Rune Holmgaard Andersen, (+45 93957510), rune@magasinetroest.dk

Signe van Zundert, (+45 61652180), signe@magasinetroest.dk

________________________

Centralasien (Kasakhstan, Kirgisistan, Tadsjikistan, Turkmenistan, Usbekistan)

Rune Holmgaard Andersen, (+45 93957510), rune@magasinetroest.dk

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

________________________

 

Centraleuropa/Visegrad
Polen, Slovakiet, Tjekkiet, Ungarn

Torben Hede Hansen, (+45 28738381), torben@magasinetroest.dk

Michael Birkkjær Lauritsen, (+45 61712774), michael@magasinetroest.dk

________________________

 

Kaukasus
Armenien, Aserbajdsjan, Georgien

Julie Arnfred Bojesen, (+45 60512564), julie@magasinetroest.dk

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

________________________

 

Vestlige tidligere Sovjetunionen
Hviderusland, Moldova, Rusland, Ukraine

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

Rune Holmgaard Andersen, (+45 93957510), rune@magasinetroest.dk

Caroline Bilde, caroline@magasinetroest.dk

Søg

Vælg land
Østeuropa
RSS
Få nyheder og analyser fra Magasinet rØST som RSS-feed, læs mere her.
Nyhedsbrev





<