Kontakt

 

Kontakt redaktionen på:

redaktion@magasinetroest.dk

 

________________________

 

Chefredaktør:
Generelle henvendelser, spørgsmål, kontaktformidling 

Julie Arnfred Bojesen

(+45 60512564)

julie@magasinetroest.dk

________________________

 

Balkan og Sydøsteuropa
Albanien, Bosnien og Hercegovina, Bulgarien, Kosovo, Kroatien, Makedonien, Montenegro, Rumænien, Slovenien, Tyrkiet og Grækenland

Helga Molbæk-Steensig, (+45 53271418), helga@magasinetroest.dk

Torben Hede Hansen, (+45 28738381), torben@magasinetroest.dk

______________________

Vestlige tidligere Sovjetunionen
Hviderusland, Moldova, Rusland, Ukraine

Ida Sparre-Ulrich, (+45 28928397), ida@magasinetroest.dk 

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

Jon Reinhardt-Larsen (+45 2681 0532), jon@magasinetroest.dk  

______________________

Baltikum
Estland, Letland, Litauen

Rune Holmgaard Andersen, (+45 93957510), rune@magasinetroest.dk

________________________ 

Centraleuropa/Visegrad
Polen, Slovakiet, Tjekkiet, Ungarn

Jon Reinhardt-Larsen (+45 2681 0532), jon@magasinetroest.dk

________________________

Kaukasus
Armenien, Aserbajdsjan, Georgien

Julie Arnfred Bojesen, (+45 60512564), julie@magasinetroest.dk

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

________________________

Centralasien
Kasakhstan, Kirgisistan, Tadsjikistan, Turkmenistan, Usbekistan

Rasmus Bouert Lauridsen, (+45 25599086), rasmus@magasinetroest.dk

Julie Arnfred Bojesen, (+45 25599086), julie@magasinetroest.dk

________________________

 

 

 

Søg

Vælg land
Østeuropa
RSS
Få nyheder og analyser fra Magasinet rØST som RSS-feed, læs mere her.
Nyhedsbrev





<